DDB – Week 36

Net nepastebi kaip greitai bėga laikas, praėjo ir 36 savaitė. Prasidėjo matematikos kursas: dėstytojas toks geras atrodo, aiškina lėtai ir suprantamai. Pirmą paskaitą skaičiavom elementariausius dalykus, vėliau eisim prie rimtesnių. Teko kalbėtis su antrakursiais, tai kai kurie teigė, kad į matematiką buvo atėję tik pirmą ir paskutinę paskaitą. Na kiekvienam pagal gabumus:) Taip pat gavome pasirinkti papildomus kursus, pirmakursiams pasirinkimas nebuvo didelis: kalbos ir argumentavimo įgūdžiai (kuriuos veda debatų klubo vadovas). Pasirinkau rusų kalbą (pradedantiesiems), nes manau, kad tai gali praversti tiek gyvenant Latvijoje, tiek tolimesniame gyvenime ir argumentavimo įgūdžius, taip pat naudinga debatams.

Ketvirtadienį sudalyvavau debatų klube, norėjau išbandyti savo jėgas. Išbandžiau ir greitai pamačiau ko man trūksta ir ką reikės tobulinti, norint pasiekti geresnių rezultatų. Labai sužavėjo keli patyrę debatininkai: aiški, rišli ir nenutrūkstanti kalba.

Pristatė ir vieną pelningiausių renginių SSE Rygoje – Days of Opportunities (Karjeros dienos), siūlo neįkainojamos patirties organizuojant renginį, bei tiesiogiai bendraujant su kompanijomis. Kas man čia patiko, kad atranka rimtesnė, nei į praeitos savaitės klubus/veiklas, nes reikės nusiųsti savo CV ir motyvacinį laišką, o po to dar bus ir interviu. Visgi tik du žmonės bus priimti į pagalbininkus.

Na o penktadienį buvo kompanijų lankymas. Mūsų grupei papuolė kreatyvios reklamos kūrėjų agentūra – DDB. Pristatė savo bendrovę, parodė pagrindinius klientus, darbo principus, aprodė savo ofisą. O kodėl mes lankėm kompaniją ? Tikrai ne šiaip sau. Gavom neįprastą užduotį: sukurti verslo planą DDB Consulting. Turim laiko iki rugsėjo 22d.

Susiję įrašai

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.