Back to Life

Finansų ekonomikos kursas eina į pabaigą, tad pagaliau galėsiu atgaivinti savo tinklaraščio rašymą. Per šiuos du mėnesius išmokau daug naujų dalykų, kurie man padėjo geriau suprasti finansų rinkas, jų veikimo principus ir daugelį kitų smulkių detalių, kaip veikia kai kurie finansiniai išvestiniai instrumentai ir t.t. Beskaitant šūsnį mokslinių staipsnių ar besiklausant paskaitų, kildavo įvairiausių minčių ir temų, į kurias galėčiau labiau pasigilinti ir pagrindines idėjas aprašyti čia, ir taip išvystyti diskusiją su tinklaraščio skaitytojais.  Tad šiomis idėjomis ir pasidalinsiu artimiausią mėnesį.

Tačiau be visų naujai įgytų žinių yra dar vienas dalykas, kurį norėčiau aprašyti čia – gyvenimiškos mintys, bei, iš dalies, patarimai kilę finansų ekonomikos kurso metu:

 1. Efektyvus mokymasis svarbiau už tiesiog ilgą mokymasi.
 2. Svarbu ne kiek perskaitei, bet kiek supratai ir įsisavinai.
 3. Trumpas (15-45 min.) pogulio miegas puikiai atgaivina protą.
 4. Palaikant tokį studijavimo tempą kaip finansų kurso metu būtų galima kalnus nuversti (ir išprotėti).
 5. Užtenka vos 30 min. prie kompiuterio būtiniausiems dalykams pasitikrinti (supranti, kad didžioli laiko dalis praleisto internete – iššvaistyta naršant po vertės nepridedančius portalus).
 6. Kartais miegas tampa mielesnis už filmą ar serialą.
 7. Kiekviena minutė yra brangi.

Žinoma, buvo jų ir daugiau, bet… užsimiršo. Tačiau jeigu jūs turite kokių gerų patarimų šia tema, ar minčių – būtinai pasidalinkite komentaruose ;)

Susiję įrašai

7 Responses

 1. kafka Says:

  man labai idomu, kaip tu atliksi be kompo koki nors quant tyrima arba per 30 min. :D

 2. Karak Says:

  Manau turėjo omenyje, ne kažkokį konkretų darbą, o visokių e-mailų ir t.t. pasitikrinimą :)

 3. Justas Says:

  Kafka, užskaitau, nuskambėjo panašiai – „Būtiniausi dalykai kasdien – atlikti quant tyrimą“ :)))

  Bet, Karak, buvo teisus.

 4. serein Says:

  labai pritariu visiems išsakytiems punktams ;]]]

 5. eureka Says:

  susidare ispudis, kad sse riga ne juokai. Ketinu siusti application form. deadline 10 May. gal kitais metais pasimatysim Rygoj ;DDDp

 6. magnolija Says:

  Kažkur girdėjau tokį būdą: per 24 val. miegoti 6 kartus po 20 min. Pasak bandžiusių, veikia ir taip skiri daugiausia laiko mokslams. Deja, niekas neištempia daugiau dviejų savaičių.

  Prašau nebandyti, čia tik savišvietai ;)

 7. Justas Says:

  Teko skaityti apie panašų būdą ir žmogų kuris taip gyveno daugiau nei tris mėnesius ir po to metė šį metodą, nes miegojimo grafikas buvo labai tikslus ir jo laikytis buvo sunku, taip pat jis kenkė bendravimui ir kitiems natūraliems procesams…

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.