EBP – Week 35

Pasibaigė ir antroji mokslų savaitė, tiesa šį kartą trumpesnė, nes penktadienis buvo self-study diena, kad lietuvaičiai galėtų namo parvykti. Savaitės pradžioje prasidėjo EBP (Entrepreneurship and Business Planning) arba Verslininkystė ir verslo planavimo kursas. Paskaitos dar nelabai įdomus, arba dėstytojas nelabai moka sudominti.  Smagu tai, kad teoriją eina kartu su praktika. Gavom 15 lvl ir turim sugalvoti neįprastą idėją ir gauti kuo daugiau pelno. Darbas grupelėmis po 4 studentus. Jau teko rašyti mini verslo planą ir pristatyti savo idėją publikai. Gaila, bet galutinės idėjos dar neturim…

Pasibaigė komandos lipdymas (TB) ir studijavimo įgūdžių (SS) kursai. Kita savaitę prasidės: online articles ir matematiką. Lygiagrečiai su EBP kursu eina ir EAC arba anglų kalba mokslo reikmėms.

Buvo ir kelių klubų/veiklų pristatymas: PeakTime – didžiausias internacionalinis verslo turnyras rytų Europoje ir iFund – arba SSE Riga investicinis fondas, kuris organizuoja Investment-Game.

Šeštadienį vakare/naktį Rygoje vyko įdomus projektas: „Balta naktis“, po visą miestą išdystytos ekspozicijos, video ir audio instaliacijos ir kiti įdomūs projektai.

Susiję įrašai

2 Responses

  1. godo Says:

    o likai Rygoje ar taip pat isvykai namo? Butu idomu isgirsti, kuris renginys idomesnis: „Balta Naktis“ ar „Tebunie naktis“ (atrodo, kad taip vadinasi Vilniuje vasara rengiamas projektas).

  2. Justas Says:

    Jap, Rygoj pasilikau ir aplankiau „Baltą naktį“.
    Visa bėda, kad nebuvau „Tebunie naktis“, tad nelabai galiu palyginti ;)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.