Debatų klubas – Week 37

37 savaitė praslinko dar greičiau nei prieš tai buvusios, įsivažiavimas į mokslus įgauna pagreitį. Laisvo laiko vis mažėja, o apimtys didėja, deadline’ai (darbų atidavimo diena?) artėja. Mūsų smulkusis versliukas kruta, bet tai yra labiau laiko švaistymas nei verslas, nes per valandą maksimaliai gali gauti 1,6 Ls. (8 Lt.) esant tobuloms sąlygoms, kurių tiesiog nebūna. Tad praktika parodė, kad per valandą gali gauti max 3-4 Lt… Gerai, kad bent išlaidos minimalios.

Antradienį „Pause.MovieTime“ klubas rodė pirmą filmą šiais metais, kuris nebuvo labai įdomus – Hellboy. Po filmo buvo vadinamas „aptarimas“ su vyno taure. Tereikia tik geresnio filmo ir viskas būtų tobula, nes tai įėjimas nieko nekainuoja, Soros auditorija labai patogi, o ir vyno gali gauti gale :))
Trečiadienį buvo viešas debatų klubo pristatymas, auditorijai buvo pademonstruota kas yra debatai, antrakursiai ir trečiakursiai ginčijosi tema sado/mazo seksas. Vieni buvo už tai, kad tai turėtų būti uždrausta ir baudžiama už praktikavimą, kiti prieš. Buvo tikrai linksmi debatai.

Su keliais lietuvaičiais nusprendėm, kad lankyti matematikos seminarus (praktika) nėra labai tikslinga, nes jų metu tu nepasitikrini savo žinių, o tik nusirašai nuo lentos. Tad nusprendėm geriau spręstis grupelėmis. Tad savaitgalio vakarai ir puse nakties buvo praleisti prie matematikos. Šeštadienį užbaigėm 3h nakties, o Sekmadienį apie 4h, tiesa, sekmadienį ir įdomesnių dalykų nuveikėm ir visa tai susėję su „Lost and Found“ diena, apie kurią aprašysiu vėliau.

Susiję įrašai

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.