Naudingos Nuorodos: Kredito krizė; Pirkti ar Nuomotis NT?; The Bailout Game

Tikriausiai jau daugeliui aktyvių interneto vartotojų matytas video, kuriame trumpai (12min.) ir elementariai nupasakojama kaip įvyko kredito krizė, kokie instrumentai buvo naudojami, kas uždirbo/prarado pinigų ir kaip veikia visa kredito sistema.

Pirkti ar nuomotis NT ? Antroji nuorodą, kuri galbūt pravers ieškantiems būsto, arba tiems kuriems bus šiaip įdomu pažaisti su įvairiomis skaičių kombinacijomis ir palyginti, ar vis dėlto geriau pirkti ar nuomotis butą/namą/NT ? Per kiek metų atsipirktų ir pan. Kintamieji prasideda nuo palūkanų normos, mėnesinės nuomos ir baigiasi tokias kintamaisiais kaip NT vertės kilimas/kritimas, nuomos kainos kritimas/kilimas ir panašiai…

Netyčia pavyko aptikti dar vieną įdomų žaidimą: The Bailout Game ( finansinės pagalbos žaidimas). Šiame žaidime jūs turėsite priimti sprendimus, kurias įmones/korporacijas išpirksite, kurioms leisite bankrutuoti. Atspindi buvusius įvykius, tad tai puiki proga vėl prisiminti įvykių seką. Kiekvieno etapo metu jūs gaunate kortelę, kurioje būna aprašytą reikiama pagalbos suma, kokios problemos su organizaciją, taip pat galite paskambinti buvusiam FED vadovui Greenspan ir paklausti jo nuomonės. Jūs gaunate taškų už kiekvieną teisingą sprendimą, taip pat reikia išlaikyti tam tikrą biudžeto balansą.  Komentaruose galite parašyti kiek taškų pavyko surinkti :)

Susiję įrašai

3 Responses

  1. MR Says:

    Labai geras video ;)

  2. Algimantas Jočys » Krizė. Kaip viskas prasidėjo. Says:

    […] Filmuką ir kitų gerų dalykų radau Justo Šaltinio blog’e. […]

  3. Nekilnojamas turtas Says:

    Patiko video.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.